261, 2018
Tursan Mobil ile Personel Girişi
Yazar : Tursan

Servisim

Uygulama üzerinden, kullandığınız servisin güncel bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Servisin numarasını, plakasını, servis güzergah adını, hareket saatlerini, akşam çıkışları için kurumda olup olmadığını bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sürücünün evraklarını adını soyadını ve resmini görüntüleyebilir uygulama üzerinden sürücü ve proje yöneticiniz ile iletişime geçebilirsiniz. Servis listesi ile birlikte sabah alınış saatinizi görebilirsiniz. Servis saatleri içerisinde servisinizin anlık konumunu sabah ve akşam güzergahını durak sıralaması ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Giderim ? 

Akşam servis kullanımında her zamankinden farklı bir adrese gidecekseniz, Nasıl Giderim ? menüsünden gitmek istediğiniz durağı arayarak, o duraktan geçen servisleri görüntüleyebilirsiniz. Servis bilgilerinden servisin sürücüsüne ulaşabilirsiniz.

BiTaksi Promosyon

Eğer aracınız arıza ve ya başka bir nedenden servis hizmetini aksatmak zorunda kalıyor ise uygulama üzerinden ücretsiz BiTaksi yolculuğu kodu talep edebilirsiniz. Size gönderilen ücretsiz yolculuk kodu ile BiTaksi uygulaması üzerinden promosyon oluşturarak hiçbir ücret ödemeden yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu kod sadece Tursan tarafından servis hizmeti verilemediği durumlarda kullanılır.

Aracım Geldi mi ?

Akşam çıkışlarında trafik yoğunluğu ve parklanma konusunda sorun olabilecek adresli projelerimiz için geliştirdiğimiz Aracım Geldi mi ? ekranından kurum çevresinde olan tüm araçları ve kendi servisinizi görebilirsiniz.

QR Okuyucu

Kart okuma sisteminin alternatifi olarak servisinizin girişinde bulunan QR barkodu uygulama ile tarayarak biniş yapabilirsiniz. Servise biniş zamanınız ve yeriniz Firma Bilgilendirme Sistemimiz üzerinden kurumunuza raporlanıyor olacaktır.

Şikayet ve önerilerinizi uygulama üzerinden tarafımıza iletebilirsiniz.

NOT: Aracın anlık konumu bağlantı sinyal gücünün yeterli olmadığı konumlarda görüntülenemeyebilir. 

a