Sürücülerimiz

 • tursan-servis-sürücüsü
 • tursan-servis-sürücüleri
 • Hassas eleme süreçlerinden geçerek seçilen, bu işi kendisine meslek edinmiş 25 ila 58 yaş arası, deneyimli, görev ve sorumluluk bilinci yüksek sürücü kadromuzla, her gün on binlerce insanın ulaşımını sağlıyoruz.
 • Seçilen tüm sürücülerimize belirli dönemlerde güvenli sürüş eğitimi seminerleri düzenleyerek onların mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Servis Rehberlerimiz

 • Öğrenci servis araçlarında görev yapan rehberlerimiz, 22 yaşından büyük, sorumluluk bilinci yüksek ve deneyimli kişiler arasından özel bir seçim sürecinden ve bir dizi mesleki eğitimden geçirilerek göreve başlarlar.
  Yolculuk süresince öğrencilerimizin güvenliğini ve araç içi huzuru sağlamak servis rehberlerimizin temel görevidir.
 • tursan-servis-rehberi
 • tursan-servis-rehberleri

Araçlarımız

ABS ve ASR güvenlik donanımına sahip, 5 yaşının altında, 1000’in üzerinde aracın yer aldığı bir filoya sahibiz. Servis Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen standartların çok daha üzerinde hazırlanan araçlarımız gerek görünümleri gerekse donanımları ile dikkat çekmektedir.

vip araç
VIP

4 ve 6 kişilik Mercedes Vito ve benzer araçlar ile...

mercedes minibüs
Minibüs

16 - 21 kişilik Mercedes Sprinter ve benzer araçlar ile...

 • isuzu midibüs
 • otokar midibüs
Midibüs

27 kişilik Isuzu veya Otokar benzeri araçlar ile...

 • otobüs
 • okul otobüsü
Otobüs

39+ kişilik Mercedes Travego benzeri araçlar ile...

Araç Donanımlarımız

3 Noktalı Emniyet Kemerleri

Öğrenci ve personel servis araçlarımızın tamamında özel olarak üretilen 3 noktadan ve okul öncesi öğrenciler için 4 noktadan bağlı kemerler kullanıyoruz.

4 Noktalı Emniyet Kemeri

Okul öncesi öğrenci servis araçlarımızın tamamında özel olarak üretilen 4 noktadan bağlı kemerler kullanıyoruz. 4 noktalı emniyet kemeri faydalı model patenti Tursan ulaşım hizmetlerine aittir.

TODİP (TURSAN Olağanüstü Durumlar İhtiyaç Paketi)

Öğrenci servislerimizde, deprem, yoğun kar yağışı, trafik yoğunluğu gibi nedenlerle yolda mahsur kalınması durumunda kullanılmak üzere içinde kek, meyve suyu ve içme suyu gibi acil ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu paketler yer almaktadır.

Araç İçi Kamera

Araç içi kamera, öğrenci ve personel servislerinde araç içi ve dışında olmak üzere 2 adet kamera mevcuttur. Servis saatlerinde mobil uyguluma üzerinde canlı olarak yayın yapılabilmektedir.

Tursan - Vita Drive

Tursan - Vita Drive, sürücü için bir araç asistanıdır. Canlı trafik verisi ile beslenen navigasyon, adresleri ile beraber servis kişi listesi, acil durum butonu ve merkezle olan iletişimi sağlar.

Qr barkod ve RFID barkod okuyucu

RFID kart okuyucu ve qr barkod okuyucu, personel veya öğrenci girişlerinde kart okuyucu veya yolcuların kişisel cep telefonlarında yüklü Tursan mobil uygulama ile taratabilecekleri qr barkod'u kullanarak araçlarımıza giriş yapılabilir.