Öğrenci Taşımacılığı

 • Öğrencilerimizin ulaşımını TURSAN’a özel bir taşıma modeli ile sağlıyoruz.
 • Hizmet verdiğimiz tüm eğitim kurumlarında bulunan ofislerimizde görev alan kadromuzla birlikte taşıma modelimizin güvenliğini, kalitesini, sürekliliğini ve koordinasyonunu denetliyor, izliyoruz.
 • Tüm süreçlerimizi özel yazılımımız olan Tursoft Programı ile takip ediyor ve raporluyoruz.
 • Okul yönetimi ve velilerimize, servislerle ve öğrencilerin taşınma süreçleriyle ilgili tüm bilgi edinme ve ödeme işlemlerini web sayfamız aracılığıyla online olarak gerçekleştiriyoruz.
Her gün 17.300 öğrenci taşıyoruz...
En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gönül rahatlığıyla teslim edildiği güvenli bir taşıma hizmetinin temel görevimiz olduğunu biliyoruz. Ve bu güvene layık olmak için yıllardır çok çalışıyoruz...

Tursan Mobil

Uygulama sistemimizle eş zamanlı çalışmaktadır. Olası servis değişikliği, sürücü değişikliği, alınış-bırakılış saatleri değişiklikleri ve diğer tüm değişiklikler size çeşitli kaynaklardan bildirilmekle beraber aynı anda uygulama üzerinde de güncellenir. Tursan Mobil ile;

 • Velisi olduğunuz öğrencimizin tüm ve en güncel servis bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Araç plakası, servis numarası, alınış-bırakılış saatleri, sürücü, servis rehber, ulaşım müdürü bilgilerini görebilir ve uygulama üzerinden arama yapabilirsiniz.
 • Servis saatleri içerisinde servisin hareketlerini harita üzerinde canlı izleyebilirsiniz. Sabah öğrenci alındığında servisin okula varması için kalan tahmini süreyi, akşam öğrencinin eve varması için kalan tahmini süreyi görebilirsiniz.
 • Sabah alınış veya akşam bırakılış saatleri için evinizin etrafına uyarı alanı tanımlayarak, servis tanımladığınız alana girdiğinde ister SMS, ister Çağrı ile isterseniz de uygulama içi bildirim alabilirsiniz.
 • Öğrencimizin servise gelmeyeceği tarihleri uygulama üzerinden bildirebilirsiniz.

Tursan Mobil'i, IOS işletim sistemli telefonlar için Apple Store, Android işletim sistemli telefonlar için Play Store 'lardan telefonunuza indirebilirsiniz.

Kullanıcı kılavuzu için başvurunuz.

Özel Uygulamalarmız

 • servis-öğrenci kontrol
 • rfid kart ile biniş
 • mobil uygulama ile biniş
 • adres tanımlama linki
Öğrenci Şah - Mat

Tüm okullarımızda araçlar okula girip öğrencileri indirdikten sonra bütün servislerin kontrolü yetkili kişi tarafından her aracın içine tek tek girilerek yapılır. Serviste uyuyan öğrenci veya unutulan bir eşya olup olmadığı servisin en arkasında okutulan barkod ile kontrol edilir.

Yolcu Biniş Kontrolü ve Anlık Doluluk Oranı Hesaplama

Çoğunlukla, Üniversite ring ve shuttle servislerinde kullanılan bir uygulamamızdır. Servis kullanan öğrenciler Tursan Mobil uygulama ile servisin kapısında bulunan QR barkodu okutarak veya RFID okuyucuya kart okutarak servise biniş yaparlar. Okul, OBS (Okul Bilgi Sistemi) ile tüm okutmaları okunduğu anda (ANLIK) görüntüleyebilir. Saatlik, günlük, aylık raporlayabilir.

Öğrenci Adres Linki

Velilere SMS veya Mail ile gönderilen adres linki ile bilgisayar, tablet veya mobil cihazlardan harita üzerinden ev adresi seçilerek kolayca öğrencinin ön kaydı gerçekleştirilir. Deneyin...