Personel Taşımacılığı

  • Kullandığımız özel yazılımlarla optimum güzergâh planlaması oluşturarak efektif çözüm önerileri geliştiriyor, müşterilerimize maksimum fayda getirecek ideal servis programları tasarlıyoruz.
  • Müşterilerimizin iş verimliliğini önemsiyor ve bu konuda hizmetlerimiz dâhilinde katma değer kazandırmaya gayret ediyoruz.
  • Çalışanların iş yerlerine mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaşmalarını sağlamaya özen göstererek hayat kalitelerine ve iş yerlerindeki verimliliklerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.
Her gün 35.100 yetişkin taşıyoruz...
İş dünyasının farklı sektörlerinde yer alan birçok seçkin firmaya eğitimli ve tecrübeli sürücü kadromuzla, yüksek modelli geniş araç filomuzla hizmet veriyoruz.

Tursan Mobil

Uygulama sistemimizle eş zamanlı çalışmaktadır. Olası servis değişikliği, sürücü değişikliği, hareket saati değişiklikleri ve diğer tüm değişiklikler size çeşitli kaynaklardan bildirilmekle beraber aynı anda uygulama üzerinde de güncellenir. Tursan Mobil ile;

  • Personeliniz kullandığı veya kullanacağı servisin en güncel servis bilgilerini görüntüleyebilir. Araç plakası, servis numarası, hareket saati, sürücü, proje yöneticisi bilgilerini görebilir ve uygulama üzerinden arama yapabilir.
  • Personeliniz servis saatleri içerisinde servisin hareketlerini harita üzerinde canlı izleyebilirsiniz. Servisin duraklarını liste halinde, sabah ve akşam güzergahlarını harita üzerinde görebilir.
  • Personeliniz iş çıkışında veya işe giderken farklı bir adres kullanacak ise, kullanacağı adresten geçen servisleri listeleyerek o adresten hangi servisin geçtiğini görebilir. Uygulama üzerinden sürücü veya proje yöneticisi ile iletişim kurarak dilediği servisi kullanabilir.

Tursan Mobil'i, IOS işletim sistemli telefonlar için Apple Store, Android işletim sistemli telefonlar için Play Store 'lardan telefonunuza indirebilirsiniz.

Kullanıcı kılavuzu için başvurunuz.

Özel Uygulamalarmız

  • ücretsiz bitaksi yolculuğu
  • rfid kart ile biniş
  • mobil uygulama ile biniş
  • adres tanımlama linki
Yolculuğu

Servisin aracının bir nedenden dolayı servis hizmetini aksattığı durumlarda, servis hizmeti alamayan personel Tursan Mobil üzerinden Bi Taksi ücretsiz yolculuk kodu oluşturarak, taksi hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilir.

Yolcu Biniş Kontrolü ve Anlık Doluluk Oranı Hesaplama

Servis kullanan personeller Tursan Mobil uygulama ile servisin kapısında bulunan QR barkodu okutarak veya RFID okuyucuya kart okutarak servise biniş yaparlar. Firma, FBS (Firma Bilgi Sistemi) ile tüm okutmaları okunduğu anda (ANLIK) görüntüleyebilir. Saatlik, günlük, aylık raporlayabilir.

Personel Adres Linki

Personellere SMS veya Mail ile gönderilen adres linki ile bilgisayar, tablet veya mobil cihazlardan harita üzerinden ev adresi seçilerek kolayca personelin servise bineceği nokta sisteme tanımlanır. Deneyin...